cOoL fOrUm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cOoL fOrUm

hallo...wazaaap..I'm the admin here...it's cool...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
CoOl PeAcE
admin4e
admin4e
CoOl PeAcE


Брой мнения : 91
Localisation : ...SofiA-bg...
Registration date : 31.05.2007

Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?   Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Icon_minitimeСъб Юни 23, 2007 1:26 am

Е?Някои хора мислят ,че това е невъзможно...Аз лично мисля,че тфа е напълно възмжно!!!
Кой е вашият приятел?Защо точно той?

Май френд е Асен
Защо ли?Защото той ми е като брат чувствам го много близък и с него споделям сичко..Имаме и много общи теми
Върнете се в началото Go down
pUnK_iS_nOt_dEaTh
co0l mAn
co0l mAn
pUnK_iS_nOt_dEaTh


Брой мнения : 134
Registration date : 24.05.2007

Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?   Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Icon_minitimeНед Юли 29, 2007 7:54 am

Цитат :
Май френд е Асен.Защо ли?Защото той ми е като брат чувствам го много близък и с него споделям сичко..Имаме и много общи теми
mhmm spodelqm 4ustwata ti Razz
Върнете се в началото Go down
https://rockpunkpeace.bulgarianforum.net
CoOl PeAcE
admin4e
admin4e
CoOl PeAcE


Брой мнения : 91
Localisation : ...SofiA-bg...
Registration date : 31.05.2007

Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?   Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Icon_minitimeЧет Авг 16, 2007 11:37 am

I love you (приятелски)Гуш I love you
Върнете се в началото Go down
AmItY




Брой мнения : 186
Localisation : nai skapanoto mqsto,BG
Registration date : 25.05.2007

Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?   Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Icon_minitimeВто Сеп 11, 2007 8:48 am

Aми ас споделям с Боби(не от класа) ! Той ми е бест френд!
Защо? Ами тай не е като останалите момчета мойе да изслушва хората и + това имаме мн общи интереси и е мн мн забавен! cheers
Върнете се в началото Go down
https://rockpunkpeace.bulgarianforum.net
ludoto_idiot4e

ludoto_idiot4e


Брой мнения : 116
Registration date : 07.06.2007

Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?   Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Icon_minitimeЧет Яну 03, 2008 9:26 am

Amiiiiii moia best fr e asen iii oste edin petko ama ne go znaete Very Happy taa taka mn si obi4am i uvajavam prijatelite i mojed a ima prijatelstvo est nisto 4e roditelite mi ne sa na sastoto mnenie rabbit
Върнете се в началото Go down
biskvidka

biskvidka


Брой мнения : 21
Registration date : 04.01.2008

Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?   Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Icon_minitimeПет Яну 04, 2008 9:37 am

Еми според мене е нормално момче и момиче да са фр...аз на най-добрия ми фр всичко му казвам....супер забавно ми е с него и по цял ден можем да измисляме сякфи дивотии Very Happy Very Happy Very Happy таааа така (:
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?   Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Има ли лошо момичетата и момчетата да са си приятели?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
cOoL fOrUm :: ПрИяТеЛсТвОтО-
Идете на: