cOoL fOrUm
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

cOoL fOrUm

hallo...wazaaap..I'm the admin here...it's cool...
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Emo Style

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
CoOl PeAcE
admin4e
admin4e
CoOl PeAcE


Брой мнения : 91
Localisation : ...SofiA-bg...
Registration date : 31.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeЧет Авг 16, 2007 11:46 am

За всички емота..Какво мислите за емо стилът..Мен ме кефи ...Бичам го тоя стил..


Последната промяна е направена от на Съб Сеп 01, 2007 1:48 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]
admin4e
admin4e
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]


Брой мнения : 144
Age : 30
Localisation : Hate City
Registration date : 25.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeНед Авг 19, 2007 1:10 am

Emo Style Big_smile Emo Style Big_smile Emo Style Big_smile Emo Style Big_smile Emo Style Big_smile Emo Style Big_smile Emo Style Big_smile Emo Style Big_smile Emo Style Big_smileEmo Style Shout
Не искам да се заяждам (Emo Style Peace ), ама вие сте толкова имота, колкото аз съм чалгарка.. Emo Style Haha2
Върнете се в началото Go down
http://peopleareshits.piczo.com
CoOl PeAcE
admin4e
admin4e
CoOl PeAcE


Брой мнения : 91
Localisation : ...SofiA-bg...
Registration date : 31.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeСъб Сеп 01, 2007 1:50 am

Виж какво..вече наистина ми писна..айде престани вече..В темата се пита дали "ВИ"харесва стилът ,а не колко сме емо или колко ти си чалгарка..
Върнете се в началото Go down
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]
admin4e
admin4e
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]


Брой мнения : 144
Age : 30
Localisation : Hate City
Registration date : 25.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeСъб Сеп 08, 2007 12:50 am

CoOl PeAcE написа:
Виж какво..вече наистина ми писна..айде престани вече..В темата се пита дали "ВИ"харесва стилът ,а не колко сме емо или колко ти си чалгарка..

Така значи..

''За всички емота..Какво мислите за емо стилът..Мен ме кефи ...Бичам го тоя стил..

Последната промяна е направена от CoOl PeAcE на Sat Sep 01, 2007 7:48 am; мнението е било променяно общо 1 път ''

Ами да, след като си промени мнението много ясно че ше се *пита* дали ни харесфа [;

Доколкото помня, ти се хвалеше че си била имо,, и за тфа го написах тоя пост
по-горе, а колкото до прословутата тема, щом толкова те интересува дали ни харесфа тфа шибано нещо..е, на мен лично не ми, happy? [[;

//////Такам a защо мразя имото.. не ми пука дали се депресират или си дерът гъзовете, режат вени и незнам си кфо,, не е нужно да сте толкова "creaving for atention".. бъдете си депресирани, ама не позирайте с тфа, дебилно е.. cамата музика е под всякфа критика,, текстовете са едно и също въф всяка една шибана песен!..: "ЖИВОТА Е ТОЛКОВА ЛОШ УААААААААААА ИДЕ МИ ДА УМРА.." ..та и не казвайте неща от сорта на ''готик съкс, имо дъ бест'',, имо е тъпо и жалко копие на готиката.. ))))))

``Та .., писна ми да споря по тия теми, ясно е, че няма да стигнем до едно мнение, бъдете си ''EMO'', правете си кфото искате и така..ае весело [[[; `


Последната промяна е направена от на Вто Сеп 18, 2007 8:43 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
http://peopleareshits.piczo.com
CoOl PeAcE
admin4e
admin4e
CoOl PeAcE


Брой мнения : 91
Localisation : ...SofiA-bg...
Registration date : 31.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 4:45 am

Да промених го проблем......просто винаги излизаш извън темата и ако мислиш.че някой ще прочете това което си написала мн се лъжеш.....има ли проблем ,че го промених?кажи какъв ти е ако ща ще си ги променям мненията.....квото искаш си мисли не ми пука pirat
Върнете се в началото Go down
pUnK_iS_nOt_dEaTh
co0l mAn
co0l mAn
pUnK_iS_nOt_dEaTh


Брой мнения : 134
Registration date : 24.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 4:45 am

[x0x]-g0thic-thing-[x0x] написа:
CoOl PeAcE написа:
Виж какво..вече наистина ми писна..айде престани вече..В темата се пита дали "ВИ"харесва стилът ,а не колко сме емо или колко ти си чалгарка..

Така значи..

''За всички емота..Какво мислите за емо стилът..Мен ме кефи ...Бичам го тоя стил..

Последната промяна е направена от CoOl PeAcE на Sat Sep 01, 2007 7:48 am; мнението е било променяно общо 1 път ''

Ами да, след като си промени мнението много ясно че ше се *пита* дали ни харесфа [;

Доколкото помня, ти се хвалеше че си била имо,, и за тфа го написах тоя пост
по-горе, а колкото до прословутата тема, щом толкова те интересува дали ни харесфа тфа шибано нещо..е, на мен лично не ми, happy? [[;

//////Такам a защо мразя имото.. не ми пука дали се депресират или си дерът гъзовете, режат вени и незнам си кфо,, не е нужно да сте толкова "creaving for atention".. бъдете си депресирани, ама не позирайте с тфа, дебилно е.. cамата музика е под всякфа критика,, текстовете са едно и също въф всяка една шибана песен!..: "ЖИВОТА Е ТОЛКОВА ЛОШ УААААААААААА ИДЕ МИ ДА УМРА.." ..та и не казвайте неща от сорта на ''готик съкс, имо дъ бест'',, имо е тъпо и жалко копие на готиката.. ))))))

..Да, и btw, не може да си *малко* или *много* имо или чалгарка, тфа са два тъпи /за мен/ стила..или си имо или кфото и да било друго..започни да си режеш вените, да си тъжна всеки ден, да носиш скапани перчеми, да слушаш EmoCore, а се съмнявам че знаеш повече от 2-3 такива групи,, да останеш без никфи приятели, тогава ше те призная за имо..

``Та .., писна ми да споря по тия теми, ясно е, че няма да стигнем до едно мнение, бъдете си ''EMO'', правете си кфото искате и така..ае весело [[[; `
sHud tHe fUck uP
Върнете се в началото Go down
https://rockpunkpeace.bulgarianforum.net
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]
admin4e
admin4e
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]


Брой мнения : 144
Age : 30
Localisation : Hate City
Registration date : 25.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeВто Сеп 18, 2007 8:36 am

pUnK_iS_nOt_dEaTh написа:
sHud tHe fUck uP

хаха ти пък стига с тфа STFU, тъпо е..



а колкото до мнението.. ем след като го промениш е съвсем различно браат.. не ми пука кой ше го чете тфа, не е кой знае колко много и има някъф смисъл ф него,, толкова ли ви мързи да четете?!..фсе едно, като гледам толкова и си прочела кфо е имо хахаха абе I d0n't fuckin' care.. писна ми да се занимавам с детските ви глупости пхаха, майната му (:
Върнете се в началото Go down
http://peopleareshits.piczo.com
pUnK_iS_nOt_dEaTh
co0l mAn
co0l mAn
pUnK_iS_nOt_dEaTh


Брой мнения : 134
Registration date : 24.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 6:35 am

[x0x]-g0thic-thing-[x0x] написа:
pUnK_iS_nOt_dEaTh написа:
sHud tHe fUck uP

хаха ти пък стига с тфа STFU, тъпо е..



а колкото до мнението.. ем след като го промениш е съвсем различно браат.. не ми пука кой ше го чете тфа, не е кой знае колко много и има някъф смисъл ф него,, толкова ли ви мързи да четете?!..фсе едно, като гледам толкова и си прочела кфо е имо хахаха абе I d0n't fuckin' care.. писна ми да се занимавам с детските ви глупости пхаха, майната му (:

66si go powtarqm kolko 6ta...ti kFo kaT kAla stAna.....mEeEeEe...Emo Style Birka ....aide RrRrRrR =]=]=]=]=] of sorry ama mi e gusto da pi6a tak
a lol! lol!
Върнете се в началото Go down
https://rockpunkpeace.bulgarianforum.net
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]
admin4e
admin4e
[x0x]-g0thic-thing-[x0x]


Брой мнения : 144
Age : 30
Localisation : Hate City
Registration date : 25.05.2007

Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitimeПет Сеп 21, 2007 9:57 am

хах ох смешни сте..
Върнете се в началото Go down
http://peopleareshits.piczo.com
Sponsored content





Emo Style Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Emo Style   Emo Style Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Emo Style
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
cOoL fOrUm :: FaShIoN-
Идете на: